40% українців бажають отримувати зарплату двічі на місяць

ЗарплатаЗа результатами дослідження порталу Work.ua понад 40% українських працівників зійшлися на думці, що найкращий варіант отримання заробітної плати – один раз на два тижні. Так, після опитування людей, що шукають роботу на порталі, 43,5% опитаних воліли б отримувати зарплату двічі на місяць, у той час як 30,7% українців влаштовує звичайний «графік» − раз на місяць.

Цікаво, що 18,4% користувачів порталу відповіли, що бажають отримувати кошти за роботу щотижня, а 7,5% респондентів схиляються до зовсім незвичного варіанту – щоденної оплати праці. На думку експертів, люди, що бажають отримувати зарплату раз на місяць, схильні до великих покупок, адже так значно простіше відкласти гроші. У такий спосіб вони застраховані від імпульсивних витрат протягом місяця.

Однак фахівці зазначають, що отримання заробітної плати раз на місяць спричиняє й певні незручності, адже такий розрахунок може спричинити складнощі у плануванні бюджету і наприкінці місяця працівник може відчути брак коштів. Також отримувати гроші раз на місяць полюбляють ті люди, які схильні до накопичення заощаджень. Кадровики підсумовують, що оплата праці двічі на місяць є найбільш оптимальною для українських працівників.

Нагадуємо, раніше повідомлялося, що 91% кваліфікованих українських фахівців з вищою освітою роздумують над роботою за кордоном. Основною причиною українці визначають складну політичну та економічну ситуацію у країні. Так, серед охочих працювати за межами України – не лише студенти, але й поважні фахівці 30-річного віку.