7 ознак того, що вам час змінювати роботу

Часто досить складно зрозуміти, де пролягає межа, за якою ваша улюблена робота перетворюється на рутину і причину професійної деградації. Зміна роботи раз на 2-5 років вже стала звичною практикою для сучасних українських офісних працівників, адже дозволяє відкрити нові кар’єрні горизонти та опанувати нові навики.

Сьогодні «Консалтинг в Україні» відкриє вам сім ознак того, що вам час змінювати роботу.

1. Якщо ви прокидаєтеся зранку з повним небажанням йти на роботу, вам остогид офіс, колеги і ваші обов’язки – змінюйте місце роботи негайно, адже постійне перебування у негативному настрої не поліпшує ваше здоров’я і точно не сприяє професійним здобуткам.

2. Ви кілька років старанно виконуєте свої обов’язки, пропонуєте ідеї для покращення бізнес-процесів, але не отримуєте жодного відгуку від керівництва? Слід задуматися про зміну роботи. Звісно, якщо кар’єра входить у ваші плани.

3. У випадку, якщо ваш робочий день схожий на гру на виживання, на вас постійно тиснуть, терміни на виконання завдань є надкороткими, а довкола панує ворожа атмосфера – подумайте, наскільки вам потрібна робота з таким рівнем стресу.

4. Якщо вам трапилася компанія з нестерпним керівництвом, яке постійно вас принижує і різко висловлюється на вашу адресу, не забувайте про самоповагу і шукайте шляхи для відступу.

5. Ваші обов’язки не відповідають посаді, яку ви обіймаєте? Вас постійно навантажують додатковими обов’язками без підвищення та відшкодування? Рано чи пізно ви не впораєтеся з якимсь із додаткових обов’язків і викличете негатив у керівництва. Подумайте про це зараз.

6. Постійні хвилювання через гроші не дають вам спокійно спати? Звичайно, грошей ніколи не буває достатньо, але якщо ви страждаєте через регулярні затримки з виплатою заробітної плати або вам критично не вистачає її, а керівництво ігнорує розмови щодо її підвищення – можливо, слід змінити місце роботи.

7. Різкі зміни у складі керівництва компанії, підвищення плинності кадрів, перерозподіл активів, скорочення витрат можуть бути ознаками того, що бізнес дав тріщину і компанія може збанкрутувати. Можливо, краще піти, доки ще не пізно?