Про нас

Консалтинг«Консалтинг в Україні» – спеціалізований всеукраїнський журнал про ринок консультаційних послуг.

Розвиток українського бізнесу зумовлює появу видань принципового нового формату – актуальний контент, легкий стиль, декілька точок зору, можливість самостійно робити висновки, сучасний та привабливий дизайн. Усе це органічно поєднується в україномовному діловому  виданні «Консалтинг в Україні».

Журнал не має аналогів в Україні та на теренах країн СНД. Наші гасла – довершена простота текстів, цікава тематика, практичні поради. Ми знаємо, як допомогти бізнесу.

На сторінках журналу пропонуємо ексклюзивну інформацію про національний та світовий ринок консультаційних послуг (його флагманів та аутсайдерів, здобутки й перспективи, реалії, тенденції і проблеми).

Розглядаються усі види консалтингу – стратегічний, фінансовий, управлінський, кадровий, маркетинговий, а також консалтинг у сфері інформаційних технологій. На основі ретельного та неупередженого аналізу ми складаємо рейтинги провідних консалтингових компаній і прогнозуємо подальший розвиток консалтингу, аби дати змогу  бізнесу приймати правильні управлінські рішення та не припускатися помилок.

Бізнес-кейси, унікальні методики, тактики, стратегії  – ще одна тематична грань журналу «Консалтинг в Україні» – стануть  у нагоді представникам реального бізнесу. Авторами таких публікацій виступають кращі консультанти країни, поради яких перевірені успішною діяльністю низки відомих в Україні і світі компаній.  Високопрофесійна інтелектуальна допомога – в одному журналі!

Журнал виходить з 2002 року у паперовому вигляді. Представлений також в інтернет-форматі. Будьте сучасними – читайте «Консалтинг в Україні»!