Аутсорсинг бухгалтера: бути чи ні?

АутсорсингУ сучасних непростих економічних умовах ведення бізнесу в Україні є справою непростою. Часто малі підприємства не можуть собі дозволити найняти навіть одного професійного бухгалтера, тому аутсорсинг бухгалтера є чи не найпростішим та найвигіднішим вирішенням проблем із бухгалтерією.

Та що там малі підприємства, навіть середній та великий бізнес активно користуються аутсорсингом бухгалтерських послуг. Особливістю цього виду послуг є те, що послуги бухгалтера від зовнішньої компанії є значно дешевшим: не потрібно витрачати час та ресурси на пошук працівника, облаштування його робочого місця, оплату лікарняних, відпускних, навчання. Зрештою, можна непогано зекономити і на оренді офісу.

Більш того, аутсорсинг бухгалтера дозволяє забути про головний біль щодо підвищення посади та заробітної плати бухгалтеру – ці всі питання вирішує аутсорсингова компанія. Ідеально, правда ж? Жодних запізнень, непередбачуваних ситуацій та авралів. Аутсорсинг бухгалтера − це завжди вчасно виконана робота найвищої якості.

Та аутсорсинг бухгалтерських послуг замовляють не лише представники вітчизняного бізнесу, але й іноземці. Це пов’язано з тим, що іноземні бізнесмени не можуть адаптуватися до українських вимог ведення обліку, адже вони значно відрізняються від міжнародного. Таким чином, значно простіше доручити ведення бухгалтерії аутсорсинговій компанії.Аутсорсинг

Аутсорсинг бухгалтерських послуг включає не лише ведення обліку на підприємстві, але й розроблення та впровадження облікової політики, автоматизацію обліку на основі 1С, відновлення обліку тощо. Не менш популярними послугами є нарахування заробітної плати та подання звітності до органів податкової служби та Пенсійного фонду.

Ще одна перевага співпраці з аутсорсинговою компанією – це відсутність ризиків, адже у випадку допущення порушень та виявлення недоліків уся відповідальність покладається саме на компанію-аутсорсера. Штатний працівник, наскільки б він професійним не був, не зможе настільки якісно поглиблювати та розширювати свої знання, як працівники аутсорсингової фірми, адже фірма-аутсорсер зацікавлена у постійному навчанні своїх фахівців.

Аутсорсинг бухгалтера найкраще замовляти у лідерів вітчизняного ринку бухгалтерських послуг, які мають хоча б 7-10-річний досвід роботи та є членами міжнародних професійних асоціацій. Інтернет-журнал «Консалтинг в Україні» бажає Вам лише найпрофесійніших бухгалтерів та успішного ведення бізнесу!