Аутсорсинг бухгалтерських послуг

АутсорсингАутсорсинг бухгалтерських послуг − досить нова послуга на українському ринку. Саме поняття “аутсорсинг” означає передачу однією компанією тих чи інших бізнес-процесів іншій компанії на підставі договору. Аутсорсинг допомагає доручити виконання складного завдання більш компетентним працівникам, яких фірма-замовник не має у своєму штаті через вузькопрофільність таких фахівців.

Така послуга допомагає зекономити час та кошти на утримання штатної бухгалтерії. Таким чином аутсорсинг бухгалтерських послуг допомагає керівництву підприємства більше часу присвячувати розвиткові бізнесу, уникнути цілої низки проблем, пов’язаних із наймом досвідчених бухгалтерів. Особливо популярним бухгалтерський аутсорсинг є серед іноземних компаній, які щойно виходять на український ринок та потребують ведення бухгалтерії українськими фахівцями.

Одним із важливих етапів замовлення бухгалтерських послуг у сторонньої компанії є, власне, її вибір. Довіряти слід компаніям, які працюють на українському ринку як мінімум 7-10 років і можуть гарантувати справді якісний результат, заснований на досвіді своїх працівників, високих стандартах обслуговування та напрацьованій клієнтській базі.Аутсорсинг

Перед тим як замовити аутсорсинг бухгалтерських послуг, обов’язково відвідайте офіс компанії, оцініть його розташування, організацію роботи, дисципліну працівників та ставлення до клієнтів, адже, якщо офіс знаходиться на околиці міста − швидше за все компанія так само економить і на своїх працівниках.

Пропонуємо Вашій увазі бухгалтерські послуги Групи компаній “Де Візу” − визнаного лідера у сфері бухгалтерії та аудиту. Фактично 20-річний досвід успішної діяльності на вітчизняному ринку та членство у міжнародній асоціації Prime Global, а також широкий спектр бухгалтерських послуг дозволяє “Де Візу” забезпечувати найбільш якісний результат.

Аутсорсинг бухгалтерських послуг може передбачати організацію бухгалтерського обліку, його ведення, автоматизацію тощо. Ознайомитися з повним переліком послуг Ви можете за посиланням.