Чому планшети завойовують популярність?

Як повідомляють аналітики Business Insider у своєму докладі, що присвячений розвитку мобільного відео, однією з найбільш популярних причин використання планшетів американцями є перегляд відео.

Саме перегляд і можливість поділитися відео входять у десятку найулюбленіших речей, які роблять власники планшетів.

Американці за допомогою планшетів значно економлять на платному кабельному телебаченні, використовуючи альтернативні сервіси потокового відео: Apple TV, iTunes, Hulu, Netflix або Google TV.

Нагадаємо, послуги кабельного ТБ у США доволі дорогі: стартовий пакет (45 каналів) від найкрупнішого кабельного оператора Comcast коштує від 29,95 доларів щомісячно, натомість послуги Netflix коштують від 7,99 доларів.

У докладі Park Associates йдеться про те, що популярність планшетів загрожує продажам електронних книг і персональних комп’ютерів. Вже у минулому році поставки планшетів обігнали поставки настільних ПК, а за підсумками 2013 року прогнозується такі ж продажі планшетів або навіть більші, аніж продажі ноутбуків.

Успіх планшетів експерти пояснюють тим, що ці пристрої є золотою серединою між смартфонами і ноутбуками. До речі, нещодавно компанія Apple, завдяки якій світ дізнався про планшети, заявила про спад прибутків, адже за останні кілька місяців компанія не випустила жодної нової моделі планшетів.

Потужна конкуренція між крупними виробниками цих пристроїв сприяє зниженню цін на планшети, у результаті цього проникнення планшетів на американському ринку стає все ширшим. Так, у Сполучених Штатах майже половина домогосподарств мають як мінімум один планшет.