Чи варто повертатися на попереднє місце роботи?

Трапляються випадки, коли працівники, що йдуть з компанії, через певний час повертаються на старе місце роботи. Чи варто це робити?

Причини, з яких працівник йде зі свого місця може бути чимало, але причин для повернення може також бути достатньо. Серед плюсів такого маневру − ви добре знайомі зі специфікою роботи у компанії, вам не потрібно проходити випробувальний термін та “притиратися” до колективу заново. Саме тому, йдучи з компанії, не слід “палити мости”, адже нове місце роботи може не виправдати ваших очікувань.

Чимало працедавців позитивно сприймають фахівців, які виявляють бажання повернутися до компанії, адже це свідчить про хороший імідж фірми. Але пам’ятайте, що працедавцям не подобається, коли працівники не можуть визначитися між конкуруючими компаніями.

З точки зору працівника повернення є досить неоднозначним, адже є побоювання, що колектив сприйме його як “зрадника”. Хоча насправді пошук нових можливостей у професійній сфері є цілком нормальним явищем і свідчить про те, що фахівець прагне до вдосконалення. Крім того, повернення на місце колишньої роботи − це значно кращий варіант, аніж часта зміна роботи.

Але не завжди можна повернутися на “стару” роботу. Особливо слід бути обережним, якщо ви пішли через конфлікти з керівництвом чи колективом. Добре подумайте, чи готові ви до повторення ситуації. Також є ризик, що ви повернетеся вже у зовсім іншу компанію, адже за час вашої відсутності могло змінитися керівництво, колектив і специфіка роботи.

Також дізнайтеся, як полюбити свою роботу.