Чи варто прощатися з офісною роботою?

Останнім часом все більше розмов чути про фріланс, коворкінг-простори, дауншифтінг, simple life. Також все більше офісних працівників виявляють бажання виконувати свою роботу не в офісних стінах, а у рідних домашніх умовах.

За результатами нещодавнього дослідження, більш аніж 70% українських працівників невдоволені офісною роботою. Але чи варто прощатися з офісами?

Офісна робота має чимало переваг: це і можливість стрімко побудувати кар’єру в межах однієї чи кількох компаній; спілкування з колегами-професіоналами, обмін досвідом, ідеями; можливість реалізувати свої соціальні потреби у командній роботі, отримати визнання колег та начальства; участь у корпоративних подіях тощо.

Чимало працівників добре почувають себе в офісі, адже на робочому місці менше речей, які відволікають від робочого процесу і заважають сконцентруватися. Навряд працівник захоче попрощатися з офісом, якщо офісне приміщення є комфортним, робота захоплюючою, а колеги та керівництво − приємними людьми, з якими “склалася” взаємодія.

Звичайно, робота в офісі має безліч нюансів, які у результаті можуть сприяти невдоволенню працівника наявними умовами. Але, окрім переходу на альтернативні форми зайнятості, існують й інші варіанти, серед яких – знайти такий офіс, у якому ви почуватиметеся комфортно.

Буває так, що представник творчої професії опиняється у компанії, яка суворо вимагає чіткого розпорядку дня, неухильного дотримання дрес-коду та майже військової дисципліни. Навряд такі умови сприятимуть продуктивному креативному мисленню дизайнера або рекламіста.

Пропонуємо вам ознайомитися з матеріалом “Підводні камені” віддаленої роботи”. Ви дізнаєтеся, людям з яким характером підходить віддалена робота, яку небезпеку таїть у собі ця форма зайнятості та чимало іншого.