Facebook отримує 20% прибутків від мобільної реклами

Долучайтеся до групи "КвУ" у Facebook!

За листопад-грудень минулого року рекламні прибутки соціальної мережі Facebook на 20,3% складалися з прибутків від реклами в мобільних пристроях. За результатами дослідження Kenshoo Social, маркетингової платформи, вартість реклами від Facebook в мобільних пристроях на 70% дорожче від реклами в основній версії цієї соцмережі.

Так, за один клік у «комп’ютерному» Facebook рекламодавець віддає $ 0,81, натомість один клік у мобільній версії мережі обходиться рекламодавцеві у $ 1,38.

Експерти пояснюють таку цінову політику Facebook специфікою рекламного повідомлення у мобільній версії, адже одночасно показується лише одне оголошення і воно займає більшу частину дисплею користувача, в той час як звичайна реклама від «браузерної» версії соцмережі одночасно містить від 7 рекламних блоків.

Також експерти зазначають, що реклама у «розумних» телефонах на базі операційної системи Android є значно ефективнішою, аніж реклама в iPhone. Цікаво, що з рекламою у планшетах ситуація зворотна. У «планшетних» рекламних доходах частка iPad становить біля 97%, у той час як Android має 3%. Але, на думку експертів видання TechCrunch, це співвідношення може бути результатом неправильного вимірювання користувацької активності володарів планшетів на базі операційної системи Android.

До речі, нещодавно у Facebook Inc заявили, що планують розвіяти сумніви рекламодавців щодо реклами у Facebook, адже, на думку експертів компанії, кількість «кліків» по рекламних посиланнях та банерах не відображає реальну маркетингову віддачу.