Facebook провокує … ненависть до життя

ФейсбукУ Facebook зареєстровано більш аніж 900 млн чол., що робить цю соціальну мережу найпопулярнішою у світі. Не менше 850 млн користувачів Facebook – це ті, хто хоча б раз на місяць заходять у власний акаунт, тобто активна аудиторія соцмережі.

Але не все так прекрасно. На думку вчених з Дармштадтського технічного університету та з Берлінського університету ім. Гумбольдта, Facebook провокує … ненависть до життя!

Los Angeles Times повідомляє наступне: дослідники дійшли до висновку, що перегляд світлин з подорожей друзів та читання позитивних статусів змушує користувачів відчувати себе нещасними та провокує справжню ненависть до життя. Так, ті, хто проводить у цій соцмережі мало часу – більш щасливі.

В опитуванні, організованому вченими, узяли участь 357 респондентів, більшість з яких – німецькі студенти. Кожен третій опитаний зізнався, що відчуває заздрість, коли читає сповнені щастя статуси друзів та знайомих. Єдиний вихід з цієї ситуації – блокувати світлини та статуси найбільш активних друзів або ж відвідувати Facebook рідше. Хоча такий крок, зазначають вчені, становитиме небезпеку для соціальної мережі.

Цікаво, що дослідження, проведене представниками бізнес-школи при університеті Salford улітку 2012 року також продемонструвало подібний результат. Згідно з ним користування Twitter та Facebook погіршує настрій, викликає заздрість та тривогу.

Раніше повідомлялося, що американська аудиторія Facebook, що відвідує соцмережу з мобільних пристроїв, нараховує 70 млн осіб. Крім того, ця цифра зростає швидкими темпами.

Twitter та Facebook акаунти “КвУ” не викликають невдоволення – лише інтерес. Приєднуйтеся!