Інвестиції у комерційну нерухомість досягнуть $500 млрд

За даними компанії Jones Lang LaSalle з посиланням на попередні результати дослідження ринків капіталу шістдесяти країн світу «Світові потоки інвестицій», у 1-му кварталі 2013 року світовий обсяг інвестицій у комерційну нерухомість (готельна, складська, офісна і торгова нерухомість) зріс на 8%, якщо порівнювати з аналогічним періодом 2011 року.

Експерти зазначають, що у підсумку 2013 року очікується, що обсяг інвестицій сягне позначки $450-500 млрд та у подальшому зростатиме.

У першому кварталі 2013 року у Європі, на Близькому Сході, в Африці, у Північній та Південній Америці, а також у Азіатсько-Тихоокеанському регіоні обсяг інвестицій у нерухомість зріс майже на 8%, якщо порівнювати з минулорічними показниками.

Зростання обсягів інвестицій у Північній і Південній Америці спричинене активністю на двох найбільших ринках комерційної нерухомості – США і Канади. Тут показники зросли на 20% і 6%.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон показав позитивну динаміку здебільшого за рахунок збільшення інвестицій у Японії (на 30%, аніж минулоріч), а також збільшення активності інвесторів у Гонконгу і Сінгапурі.

Три найкрупніші ринки комерційної нерухомості у Європі (Великобританія, Франція і Німеччина) неабияк збільшили кількість транзакцій. Приміром, у Німеччині зафіксували збільшення показників інвестування на 40%.

До речі, у 2012 році загальний обсяг інвестицій у вітчизняну комерційну нерухомість досяг найбільшого рівня за останні 5 років – близько $600 млн.

Раніше повідомлялося, що офіси у Києві є найприбутковішими в усій Європі. На другому місці рейтингу опинилася Москва.