У нерухомість яких країн інвестувати не варто

ЖильеЗа підсумками 2012 року найнебезпечнішими країнами для інвестування у ринок нерухомості визнали Нідерланди, Словенію, Португалію, Грецію, а також Ірландію. Експерти прогнозують, що ситуація в цих країнах не покращиться й у поточному році.

Нідерландська економіка у третьому кварталі впала на 1,6%, а ціни на квартири – на 8,2%. За словами експертів компанії Colordarcy, ринок нерухомості Нідерландів показав себе найгірше у 2012 році. Вихід з кризи не прогнозується й у 2013.

У Словенії ціни на нерухомість упали майже на 5%, порівняно з попереднім роком. Криза у Греції спричинила таку ситуацію, що ¼ працездатного населення не може знайти роботу. Така ситуація не могла не відобразитися на ринку нерухомості. За підсумками третього кварталу грецька нерухомість подешевшала на 12 %.Недвижимость

Економіку Португалії визнали однією із найслабших економік Західної Європи, хоча нерухомість на курортах цієї країни залишається досить дорогою, якщо порівнювати з цінами в сусідній Іспанії. Ціни на португальські квартири впали на десять відсотків, порівняно з травнем 2012. А в цілому ціни на нерухомість у Португалії впали майже на 8%, якщо оцінювати динаміку 2011-2012.

У столиці Ірландії ціни впали на цілих 55%, якщо брати за 100% максимальну вартість житла у Дубліні. На думку багатьох аналітиків, ціновий поріг досяг свого дна. Ірландські сім’ї можуть забути про кредит на житло, тільки якщо сумарний сімейний дохід не досягає позначки у сто тисяч євро.