Консалтингові послуги

КонсалтингЗа останнє десятиріччя ринок консалтингових послуг зазнав стрімкого розвитку, адже чимало бізнесменів напросто не встигають відслідковувати всі зміни у сфері, в якій вони працюють. Чи то законодавча сфера, чи бухгалтерія, чи будь-яка інша.

Для початку з’ясуємо, що таке консалтингові послуги. Консалтинговими послугами прийнято називати інтелектуальні продукти, які залишаються у замовника опісля завершення консультування. Сфера консалтингу є дещо специфічною, адже її продукт не є товаром, отже – не може бути відчутним у просторі. Консультації можуть бути усними й письмовими, розгорнутими та експрес-консультаціями.

Різні консалтингові фірми можуть надавати консалтингові послуги з одного й того ж питання по-різному, адже чимало залежить від методології роботи, фахового рівня консультантів, від уважності до потреб клієнта, особливостей корпоративної культури компанії, що надає послуги тощо.

Окрім того, результат консультації замовник може відчути не відразу, а через деякий час. Адже оптимізація різних бізнес-процесів, зокрема стратегій управління, може зайняти певний період. Надзвичайно важливим у наданні консалтингових послуг є взаєморозуміння між клієнтом та консультантом компанії, адже саме від цього залежить, наскільки точним та влучним виявиться результат.Консалтингові послуги

Консультант – це фахівець, який тримає руку на пульсі тих чи інших змін, трендів, новинок та особливостей тієї сфери, на якій спеціалізується, тому консалтингові послуги є гарантією того, що замовник отримає правдиву та актуальну інформацію.

До консалтингових фірм звертаються не лише керівники підприємств, але й менеджери середньої та вищої ланки, бухгалтери, юристи, новачки у сфері бізнесу, тобто всі ті, хто через поточну завантаженість не встигає за змінами та бажає отримати кваліфіковану інформаційну підтримку, щоб відкрити власну справу.

Якщо Ви є власником консалтингової компанії, інтернет-журнал «Консалтинг в Україні» пропонує Вам долучитися до Асоціації консалтингових фірм, яка була створена у 2002 році з метою професійної інтеграції учасників ринку консультаційних послуг. Дізнайтеся, які переваги пропонує АКФ для своїх членів за посиланням.