Більше 200 млн – активні користувачі Twitter

Запрошуємо вас приєднатися до акаунту "КвУ"!

Наразі аудиторія користувачів платформи мікроблогів Twitter, які хоча б раз на місяць публікують мінімум один твіт, становить більше 200 млн чол.

Нагадаємо, що цей сервіс був запущений ще у 2006 році. Вже у 2010 році компанія Twitter Inc. отримала дохід в $45 млн від продажу онлайн-реклами. Подальша монетизація сервісу здійснюється за рахунок партнерських проектів і платних записів.

Про досягнення позначки у сто мільйонів активних користувачів щомісяця представники компанії повідомили у вересні 2011, а у березні 2012 року цей показник становив вже 140 млн активних користувачів. До речі, тоді ж було оголошено, що сумарно користувачі Twitter щодня залишають біля 340 млн твітів.

Популяризації сервісу мікроблогів сприяло активне використання його блогерами, журналістами та громадськими активістами задля висвітлення резонансних громадських, політичних і культурних подій.
Прибутки від реклами представники сервісу оприлюднюють неохоче. У 2013 році експерти прогнозують зростання ролі такого виду реклами у Twitter як Promoted Tweets, що дозволяє націлювати рекламу на тих юзерів, які проглядають новини різноманітних брендів.

За словами представників Twitter, стрімкому зростанню кількості активних користувачів сприяв факт появи мобільної операційної системи Apple iOS 5 під пристрої iPhone і iPad, де система мікроблогів була інтегрованою.

Попри популярність цієї соціальної платформи, вона значно поступається найбільшій у світі соціальній мережі Facebook, активна аудиторія якої зараз становить понад мільярд юзерів.