Майже 70% офісних працівників не задоволені роботою

Згідно з даними дослідження, що було проведене ресурсом hh.ua наприкінці минулого року, українські офісні працівники не очікували позитивних змін від 2013 року. Вони вже заздалегідь розпрощалися з бонусами і преміями, очікуючи нової хвилі кризи.

Так, 88% опитаних наприкінці минулого року роздумували над зміною місця роботи. Але всього 13% насмілились змінити працедавця у першому півріччі 2013 року. Але, що цікаво, готовність змінити рідні стіни на більш привабливе місце нікуди не поділася і залишилася такою ж високою.

Задоволеність роботою і заробітною платою зі сторони працівників попереджає плинність кадрів і підвищує лояльність до компанії працедавця. Хоча останнім часом керівники все більше цінують справді відданих співробітників, то останні не завжди готові відповісти їм взаємністю. Так, всього лише один із п’яти працівників у ході дослідження відповів, що задоволений власною роботою. Але цей результат є вищим, аніж у 2012 році – 19% супроти 12%.

У 2013 році змінити поточне місце роботи встигли 13% респондентів, а кожен третій докладає максимальних зусиль, щоб якомога швидше знайти нове місце роботи. Кожен другий опитаний готовий перейти в іншу компанію, якщо запропоновані умови будуть значно кращими за поточні.

Інші 68% офісних працівників ще не міняли робоче місце, але активно розглядають різні варіанти. Звільнення остерігаються всього 6% опитаних – вони змінять місце роботи лише у випадку закриття бізнесу або якщо їм натякне на це працедавець.