“Найдорожчі” вакансії у листопаді

Подбор персоналаЗгідно з дослідженням ресурсу hh.ua, у листопаді поточного року кількість відкритих вакансій залишилася на такому ж рівні, як і в жовтні. Хоча традиційно жовтень-листопад – це період найвищої активності працедавців. Таку ситуацію можна пояснити особливостями економічної ситуації в Україні.

Відкривати нові вакансії у листопаді змогли дозволити собі великі агропромислові підприємства, потужні холдинги, IT-компанії тощо. Скоротилася кількість вакансій на керівні посади – у деяких регіонах конкурс на одну таку вакансію складає до 10 шукачів.

Цікава ситуація у листопаді склалася з фахівцями IT-галузі. Хоча за кількістю резюме ця сфера і знаходиться на третьому місці, дефіцит професіоналів покрити не вдається.

У листопаді працедавці активніше вказували рівень заробітних плат у вакансіях. Так, у рейтинг «найдорожчих фахівців» додалися SEO-спеціаліст та головний лікар у приватній установі. За рівнем зарплати лідирує вакансія фінансового директора у агрохолдингу (70 тис. грн), за ним розташувалася вакансія HR-директора також у великому промисловому холдингу (64 тис. грн). Трійку лідерів замикає вакансія керівника будівельного проекту із зарплатнею 40 тис. грн.Собеседование при приеме на работу

Загалом у ТОП-100 найдорожчих вакансій листопада більшість пропозицій адресовані фахівцям IT-галузі. Працедавці готові пропонувати не лише високі зарплати та соціальні гарантії, але й бонуси у вигляді безкоштовного харчування, відвідування фітнес-центрів та навіть часу для власних проектів.

Фактично у всіх сферах кількість вакансій залишилася незмінною. Ледь помітне зростання пропозицій експерти hh.ua помітили у банківській сфері, IT та у сфері управління персоналом. Окрім того, дещо збільшилась кількість вакансій страхових агентів та маркетологів. До речі, страховим агентам у листопаді запропонували вдвічі більше вакансій, аніж у жовтні. Стабільно затребуваними залишаються фармацевти та медпрацівники.