Найактивніші покупці товарів он-лайн у світі

Згідно з інформацією британського регулятора Ofcom, жителі Великобританії є найбільш активними покупцями у світі, які здійснюють  купівлю товарів за допомогою Мережі. Аналітики Ofcom дослідили сімнадцять країн з найбільш розвиненим ринком он-лайн торгівлі.

За даними регулятора, кожен британець щороку витрачає на такі покупки у середньому 1083 £ на рік, що становить $ 1743. На другому місці опинилися жителі Австралії, які на онлайн-шопінг витрачають на рік приблизно 842 £.

Фахівці Ofcom зазначають, що популярність інтернет-покупок серед жителів Сполученого Королівства зумовлена, перш за все, високим рівнем попиту на «розумні телефони». Майже 16% усього інтернет-трафіку Великобританії припадає саме на мобільні телефони. За цим показником Великобританія обігнала інші європейські країни.

Також британці посіли першість за результатами дослідження щодо користування іншими цифровими гаджетами – відеокамерами та телевізорами. Приміром, 15% сімей у Сполученому Королівстві мають телевізор з виходом в мережу Інтернет. Натомість у США цей показник становить на п’ять відсотків менше.

Британський регулятор також підрахував середню вартість типового набору послуг зв’язку. До такого набору входить фіксований і мобільний телефонний зв’язок, телебачення та підключення до інтернету. Його середня вартість у Британії склала 146 £, що на 32 £ дешевше, аніж у Франції, на 101 £ дешевше, аніж вартість італійського пакета послуг та на майже на 170 £, аніж у Сполучених Штатах.