Наручний годинник з функцією смартфона – гаджет майбутнього?

 

Як повідомляють “РИА Новости” з посиланням на інформацію від The Financial Times, IT-гігант Google услід за Samsung та Apple розробляє гаджет, що представляє собою комп’ютер у вигляді годинника.

Наразі гаджет перебуває на фінальній стадії розробки, адже ним займається підрозділ платформи Android. Приміром, окуляри-комп’ютер Google Glass зараз розробляються лише у лабораторії інновацій Google X. Як відомо, так працюють над експериментальними проектами.

Нагадаємо, компанія Samsung оголосила про розробку наручного годинника, що здатен виконувати такий же набір задач, як і смартфон. Таку інформацію повідомила віце-президент мобільного підрозділу Samsung Лі Ен Хі, надаючи інтерв’ю для Bloomberg. Але подробиць щодо дати початку продажу та ціни вона не повідомила.

Перші згадки щодо революційного годинника просочилися у ЗМІ у листопаді цього року. Вже відомо, що вони матимуть назву Galaxy Altius та працюватимуть на операційній системі Android. 

Також у лютому було з’ясовано, що подібна новинка розробляється й фахівцями Apple. Поки що гаджет має кодову назву iWatch. Його функціонал дозволятиме користувачу звірятися з картами та здійснювати дзвінки. Також чудо-годинник можна буде використовувати як датчик пульсу та для виміру кроків.

iWatch може стати доступним для покупців вже влітку цього року. Передбачається, що годинник матиме LED-дисплей розміром 1,5 дюйма, матиме інтегровані соціальні мережі, Bluetooth та, пізніше, навіть мікрофон.