Названа найпопулярніша марка автомобілів в Україні

АвтомобільЗа даними Укравтопрому, у 2012 році найкраще продавалася на первинному ринку легкових автомобілів корейська марка Hyundai. Продажі цієї марки закінчили рік, продемонструвавши показник у 22,9 тис. автівок, що становить на п’ять відсотків більше, аніж попередній результат.

На другому місці – легкові автомобілі ВАЗ (результат у 19,7 тис. одиниць), попри тридцятивідсоткове зниження первинних реєстрацій в Україні нових автівок цієї марки. Третє місце посіла вітчизняна марка ЗАЗ, за минулий рік кількість перших реєстрацій цих новеньких легкових автомобілів становила 18,1 тис. одиниць.

Четверте місце отримала КІА, цей бренд продемонстрував зростання у 73% (результат продажів становив 16,1 тис. машин). Замикає п’ятірку найбільш продаваних легкових автомобілів на первинному ринку Volkswagen з результатом у 15,8 тис. одиниць.

Серед комерційних автомобілів найкраще продавався у 2012 році ГАЗ (3,1 тис. машин). Другою у рейтингу опинилася марка FIAT, що обігнала ГАЗ з невеликим відривом. Volkswagen посідає у цьому рейтингу третє місце. Renault у результаті продажу 2,2 тис. автомобілів посів четверте місце, а на п’ятому місці розташувався Ford, що продемонстрував показник продажів у 1,4 тис. комерційних автівок.

Ринок нових автобусів 2012 виглядає наступним чином: лідирує вітчизняний БАЗ (продано 1,2 тис.), на другому місці – ПАЗ, результат продажів становить 541 автобус, третє місце займає запорізький бренд I-VAN (517 автобусів). На четвертій позиції – російський ГАЗ (494 одиниці). Вітчизняна РУТА замикає ТОР-5 із результатом 323 автобуси.