Названо найпопулярніший смартфон у світі

Нещодавно стало відомо, що iPhone 5 обійшов у продажах свого основного конкурента – корейця Samsung Galaxy S III. За підсумками поставок за останній квартал минулого року «яблучний» смартфон здобув почесний статус найпопулярнішого «розумного телефону» у світі. Таку інформацію надає Strategy Analytics.

За період жовтень-грудень 2012 року на світовий ринок було поставлено більше 27 млн одиниць iPhone 5, що дозволило цьому популярному гаджету зайняти 12,6% від загальних світових поставок смартфонів.

На думку аналітиків, своєму успіху iPhone 5 зобов’язаний поєднанню кількох факторів: це зручний сенсорний дизайн, щедрі операторські знижки та вдало продумана мережа розповсюдження на ринках багатьох країн світу.

Другу сходинку за популярністю після iPhone 5 посідає iPhone 4S. Поставки цього гаджета становили 17,4 млн екземплярів, що дозволило цьому смартфону отримати 8% ринку. Експерти підрахували, що наприкінці 2012 року кожним п’ятим поставленим на світовий ринок смартфоном був один із згаданих вище iPhone.

Щодо конкурента, Samsung Galaxy S III, то цей смартфон стрімко втратив свої позиції наприкінці 2012, отримавши 3-тю сходинку з результатом 7,1% від обсягу ринку смартфонів (поставлено 15,4 млн).

На думку Ніла Моустона, виконавчого директора компанії Strategy Analytics, попит на цей гаджет подолав свій пік. Але компанія Samsung протягом місяця має намір випустити флагманську модель, що може скласти конкуренцію iPhone.

До речі, нещодавно Apple було визнано найдорожчою торговою маркою у світі.