Обсяг мобільного трафіку зріс удвічі

смартфонЗгідно з повідомленням CyberSecurity, яке базується на даних звіту компанії Ericsson, за минулий рік обсяг даних, переданих мобільними пристроями, зріс удвічі. Причиною цього є надзвичайно стрімке зростання популярності мобільних відеосервісів у Мережі.

За підсумками третього кварталу поточного року мобільний трафік зріс удвічі порівняно з 3-м кварталом минулого року. Порівняно ж з другим кварталом 2012, обсяг трафіку зріс на 16%. Через смартфони користувачі споживають 25% трафіку, а 40% даних – через планшети.

На думку експертів компанії Ericsson, тренд зростання обсягів інформації, що передається через мобільні пристрої, лише набирає обертів. Згідно з попереднім прогнозом цієї компанії, обсяги таких даних подвоюватимуться кожні шість років.

Експерти прогнозують, що найближчими роками планшети та ультрабуки стануть основними джерелами мобільного трафіку, але до 2018 року смартфони зрівняються за обсягами даних з цими пристроями.

Раніше повідомлялося, що серед усіх телефонів, реалізованих у 3-му кварталі поточного року, частка смартфонів становила 40% (це 444,5 мільйона одиниць, що на 2,4% більше, аніж показники минулого року). В українських мобільних мережах, згідно з даними операторів за 9 місяців 2012 року, вже працює шість з половиною мільйонів «розумних телефонів».

До кінця поточного року очікується, що у світі власниками смартфонів стануть 1,1 млрд чол., а у 2018 році користуватися цими пристроями будуть 3,3 млрд чол., причому Північна Америка та Західна Європа майже повністю перейдуть на смартфони, а в Африці, на Ближньому Сході та Південно-Східній Азії частка цих апаратів складатиме біля 30%.