Отримайте безкоштовний моніторинг-дайджест від АКФ!

Асоціація консалтингових фірм (АКФ) працює на ринку з 2002 року, її метою є координація виробничої, господарської, наукової та іншої діяльності підприємств, що входять до її складу.

На сьогодні до складу АКФ входять найкращі аудиторські, юридичні, консалтингові та інші компанії. Асоціація також є видавцем єдиного в Україні спеціалізованого журналу про консалтинг “Консалтинг в Україні”.

Місія Асоціації – об’єднання в єдине ціле консалтингових компаній та фахівців національного та міжнародного рівня, які працюють на ринку аудиторських послуг, надають послуги з оцінки землі, майна та нерухомості, підприємства, бізнесу в цілому, забезпечують підтримку зовнішнім інвесторам, є постачальниками програмних та освітніх продуктів для бізнесу; забезпечують юридичний супровід підприємницької діяльності.

Асоціація пропонує Вам безкоштовно отримувати моніторинг-дайджест найсвіжіших новин авторитетних видань українського медіа-ринку.

Редакція моніторингу щоденно проводить вибірку з більше ніж 100 джерел інформації, у тому числі зі спеціалізованих ЗМІ, та готує добірку матеріалів, що стосуються ринку консалтингових послуг. Додатково до моніторингу включаються прес-релізи, галузеві і корпоративні новини членів Асоціації консалтингових фірм.

Моніторинг виходить двічі на тиждень: у четвер з добіркою новин за період з понеділка по четвер; у понеділок − новини за п’ятницю та вихідні дні. Дані моніторингу АКФ надаються в електронному вигляді (формат PDF) і надсилаються електронною поштою.

Заповніть анкету та долучіться до передплатників медіа-моніторингу від Асоціації консалтингових фірм. До вересня 2013 року послуга є абсолютно безкоштовною!