Як правильно підібрати аудитора

Подбор персоналаРепутація кожної компанії напряму залежить від кваліфікації її співробітників. Тому сьогодні роботодавці все частіше звертаються за допомогою до рекрутингових агентств, аби не помилитися у виборі і залучити до своєї команди фахівців високого рівня.

При пошуку кандидата на вакантну посаду існує кілька незмінних правил, які прискорюють процес пошуку та максимально задовольняють запит роботодавця. Перш за все, необхідно:

– чітко окреслити вимоги до майбутнього співробітника (освіту, знання, досвід роботи, наявність сертифікатів);
– визначити основні обов’язки вакантної посади та рівень заробітної плати;
– при розмові з кандидатом зрозуміти його очікування від отримання посади, причини звільнення з попереднього місця роботи, його поведінку в нестандартних ситуаціях та здатність «влитися» в новий колектив;
– проаналізувати отриману інформацію, на основі чого рекомендувати кандидата роботодавцю.

Якщо йде мова про підбір аудитора, треба також пам’ятати і про  професійну етику фахівця:

1. Компетентність. Аудиторам необхідно здійснювати аудиторську перевірку на високому професійному рівні, а також залучати до аудиту таких спеціалістів, які мають фахову підготовку, знання і досвід у відповідній галузі.

2. Об’єктивність. Аудитор повинен бути не лише компетентним, але й справедливим, старанно надавати аудиторські послуги, відповідати рівню професійних знань. Тобто, його діяльність не повинна викликати найменших сумнівів у клієнта щодо професіоналізму наданих йому послуг.

3. Конфіденційність. Професійний аудитор не має права розкривати або розголошувати інформацію, отриману ним у процесі надання аудиторських послуг, а також використовувати таку інформацію у власних цілях без згоди клієнта.Персонал

4. Чесність. Під час підбору аудитора не забувайте, що аудитор має бути об’єктивним та чесним на всіх без винятку етапах роботи і висловлювати тільки об’єктивну думку про об’єкт дослідження.

5. Майстерність. Аудитор повинен вміло визначати та застосовувати законодавчі і нормативно-правові акти для законності здійснення оцінки господарських операцій, для їх документування, а також відображення в обліку та звітності.

Звісно, після однієї зустрічі з кандидатом майже неможливо повністю оцінити якість майбутньої співпраці з роботодавцем, тому, як правило, професійне інтерв’ю проходить у кілька етапів і включає: визначення професійного рівня фахівця, розуміння типу характеру та людських якостей, емоційного стану претендента, знайомство з роботодавцем.

Приділіть максимум зусиль для підбору такого важливого фахівця як аудитор, адже завдяки вдало підібраній команді спеціалістів економічний стан і рейтинг компанії обов’язково покращиться.

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.