Правила успішної реклами

Напевно, багатьом з вас доводилося бачити недолугу рекламу на екранах телевізорів, білбордах, у ЗМІ. Затягнуті повідомлення, неприємна картинка, дратівливий голос диктора…Яким же чином сформувати рекламне повідомлення так, щоб воно виконало свою функцію і не стало прикладом того, як робити рекламу не слід?

По-перше, реклама повинна бути лаконічною. Не думайте, що чим довшим буде повідомлення, тим воно буде ефективнішим. Щоб зачепити увагу клієнта, потрібно лише кілька секунд.

Друге не менш важливе правило успішної реклами − це її інформаційне навантаження. Кожне слово вашого рекламного повідомлення повинно бути продуманим та влучним. Зважаючи на те, що у вас є всього кілька секунд, щоб зацікавити потенційного клієнта або покупця − спробуйте вмістити в цей час максимально привабливу інформацію.

Третє правило − реклама повинна запам’ятовуватися. З цієї причини у рекламі дитячих товарів часто використовують віршовану форму повідомлення або римовані слогани. Якщо характер товару чи послуги дозволяє використати такий прийом − не нехтуйте цим. Окрім того, не забувайте про оригінальність, адже ваше повідомлення повинне відрізнятися від тисяч інших.

Четверте правило успішної реклами. Обов’язково виокремлюйте переваги товару чи послуги. Для цього задайте собі питання: “Чому люди повинні придбати саме цей товар (послугу)?”

І п’яте правило. Якщо реклама є візуальною − максимально унаочніть інформацію, використовуйте інфографіку, яскраві картинки. Цифри погано сприймаються на слух, тому постарайтеся не перенасичувати ними рекламу.

Звичайно, подбайте про естетичну привабливість реклами, не використовуйте у ній сцени насилля, не допускайте вживання грубих слів тощо. Актори у телевізійному ролику повинні бути візуально привабливими, голос людини, що озвучує текст − приємним, не різким.

І наостанок − важливою рисою ефективної реклами є її доступність. Намагайтеся не використовувати довгих слів, які важко вимовити, складних термінів та сленг.

Вас також може зацікавити стаття “Дитяча аудиторія у рекламі“.

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал та згоди автора карається законом.