Авто для бізнесменів

Люди бізнесу чудово знають, наскільки сильне значення має презентабельний зовнішній вигляд при ділових зустрічах та переговорах. Разом з тим, це поняття передбачає не лише елегантний діловий костюм, але й аксесуари. Бізнесмени, як правило, чудово розуміються на годинниках, мобільних телефонах і автомобілях.

Сучасний мобільний телефон із сенсорним екраном, дорогий швейцарський годинник та, безперечно, автомобіль бізнес-класу є тими речами, по яких потенційні ділові партнери складають своє перше враження один про одного.

Що ж ховається за терміном бізнес-клас, які автомобілі відносяться до цього сегменту і в чому ж основні відмінності цих авто від представників інших класів?

Перш за все, зауважимо, що поділяти автомобілі на класи, які позначаються великими латинськими буквами A, B, C, D, E та F почали в Європі. Цю класифікацію вподобали автомобільні журналісти, але згодом її почали використовувати й самі виробники автомобілів. Типовими автомобілями бізнес-класу вважаються авто, які за цією класифікацію відносяться до класу Е.

Автомобілі Е-класу вирізняються наявністю багатьох преміальних функцій, як то шкіряний салон та обробка деревом, багате мультимедійне оснащення та найсучасніші системи безпеки. В салоні таких автомобілів з комфортом може розміститися 5 чоловік, однак навряд чи вони часто використовуються з повним завантаженням. За розміром такі автомобілі завжди довші ніж 4,6 метра, а двигун, який на них встановлюються, як правило, має об’єм більше 2,4 літра.

Типовими автомобілями Е-класу вважаються Mercedes-Benz E-класу Volvo S80, Audi A6, BMW 5 серії, Opel Omega, Lexus ES.

Сусідами Е-класу по класифікації є автомобіля D та F-класу. Перші, як правило є дешевшими від авто Е-класу, однак вони теж непогано підходять в якості автомобіля бізнес-класу. До автомобілів D-класу відносяться Mazda 6, Ford Mondeo, Toyota Avensis, Toyota Camry, Hyundai Sonata, Volkswagen Passat.

Що ж до автомобілів класу F, то це, як правило, значно дорожчі, ексклюзивні моделі. Автомобілі F-класу – це Rolls-Royce Phantom и Ghost, Hyundai Mercedes-Benz S-класу, BMW 7-ї серії, Audi A8, Lexus LSMaybach. Таке авто може собі дозволити далеко не кожен навіть достатньо успішний бізнесмен.