Про що не варто говорити з колегами

Доброзичливі стосунки з колегами є чи не настільки ж важливими, як і самі робочі обов’язки, адже у напруженій обстановці зосередитися та плідно виконувати свою роботу дуже і дуже складно.

Часто працівники змушені йти з перспективної і високооплачуваної роботи саме через конфлікти у колективі та непорозуміння з начальством. Але ж як уникнути неприємних ситуацій? “Консалтинг в Україні” ознайомить вас з кількома темами, які мають стати табуйованими для обговорення у колі колег.

Перш за все, поставте хрест на обговореннях “гарячих” новин офісу, адже слава пліткаря точно не покращить ваші стосунки з колегами і лише сприятиме погіршенню вашої репутації. Якщо ж у колектив особливо “балакучий” − постарайтеся зайняти позицію нейтралітету і утриматися від коментарів з приводу зовнішнього вигляду співробітників і керівництва компанії, їхніх слів, поглядів тощо.

Серед тем, які можуть зробити ваші стосунки з колегами крижаними – питання заробітної плати і підвищення. Навіть не намагайтеся дізнатися, скільки отримують ваші колеги, адже фінансове питання псує навіть найвідданішу дружбу, не кажучи про “робочі” відносини.

Також остерігайтеся розмов про здоров’я. Оточуючим зовсім необов’язково знати, які хронічні хвороби ви маєте та як часто хворієте на застуду. Така інформація може зіграти супроти вас.

Утримуйтеся від особистих розмов − навряд комусь буде цікаво вислуховувати ваші скарги на чоловіка або батьків.

Остання тема для розмов із колегами – це особистість керівника. Можете не сумніватися, що ні до чого хорошого такі розмови не приведуть.

Якщо раптом ви знайшли нову роботу, але ще не звільнилися з поточної − не розповідайте про це нікому, адже у випадку невдачі ви навряд залишитеся на “старій” посаді − вас можуть звільнити раніше, аніж ви підготуєтеся до звільнення за власним бажанням.

“Консалтинг в Україні” бажає Вам стрімкої та успішної кар’єри без перешкод!