Прийоми подолання безсоння

БессоницаБагатьом категоріям офісних працівників доводиться щоденно працювати в умовах цейтноту та постійного пресингу. У результаті − головний біль, погіршення самопочуття та безсоння. Сьогодні “Консалтинг в Україні” розповість вам про кілька ефективних прийомів подолання безсоння.

Перш за все, не забувайте про особистий час. Нехай це буде година, впродовж якої ви зможете зайнятися собою, присвятити час хобі абощо. Прийміть розслаблюючу ванну, сходіть на прогулянку або почитайте улюблену книжку. Безсоння − це наслідок розумового перевантаження та стресу, тому важливо дати собі можливість заспокоїтися та насолодитися тим, що приносить вам задоволення. Звичайно, перегляд чергового серіалу або поїдання солодкого навряд можна вважати ефективними у боротьбі з безсонням.

Також не відкладайте  справи, які потребують швидкості виконання та напруженої концентрації уваги на пізній час, адже це лише посилить перевтому і призведе до головного болю.

У боротьбі з безсонням не забувайте про здорове харчування. Вживання на ніч висококалорійних продуктів не сприяє міцному та глибокому сну. До речі, не зловживайте міцним чаєм та кавою − дія кофеїну на організм триває до 7 годин. Найкраще пити ввечері тепле молоко або трав’яні чаї із заспокоюючим ефектом.

Подолати безсоння також допомагає використання ефірних масел (лаванда, валеріана, розмарин, кедр, перцева м’ята, меліса) у аромолампах та ваннах. Медикаментозне лікування безсоння без серйозного медичного обстеження може лише поглибити проблему, тому спробуйте усунути причини безсоння без застосування снодійних препаратів.

Ще один дієвий прийом для подолання безсоння – не лежати, коли не спиться. Якщо ви ніяк не можете заснути, встаньте з ліжка і займіться роботою, яка не потребує значного розумового напруження: поприбирайте, поскладайте речі, почитайте книжку тощо. Але щойно відчуєте втому – дозвольте собі розслабитися та спробуйте заснути.

«Консалтинг в Україні» бажає вам міцного сну, ясного розуму та творчих звершень!

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалів на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.