Рейтинг соціальних мереж

Провідна американська аналітична компанія сomScore, що спеціалізується на дослідженнях, пов’язаних із Мережею, нещодавно оприлюднила дані щодо популярності соціальних мереж.

Останнє проведене дослідження охопило понад 100 соціальних ресурсів й опирається на їхню відвідуваність протягом травня місяця цього року

Зокрема, за даними цього дослідження перше місце посів Facebook. Найпопулярнішу у світі соцмережу у травні відвідало 834,8 мільйона осіб, це становить 53% світової аудиторії.

Зі значним відставанням друге місце у ділової соціальної мережі Linkedin – в травні на сайт зайшли 191,5 мільйон користувачів. А на третьому місці з відвідуваністю у 186 мільйонів чоловік знаходиться сервіс коротких блогів Twitter.

До десятки найбільш відвідуваних соцмереж також увійшли й популярні в Україні ВКонтакте та Однокласники. ВКонтакте зайняв дев’яте місце, відвідуваність ресурсу сягнула 79,4 мільйонів користувачів. Це складає всього 5% від світової аудиторії. “Однокласники” на десятому місці, з аудиторією в 65,3 мільйони користувачів – їх частка у світовій аудиторії склала 4,2%.

За даними, які оприлюднили самі компанії, Facebook у травні відвідало близько 1,11 мільярда користувачів, а у Twitter заявляють, що обсяг активної аудиторії їхньої соцмережі складає 200 мільйонів користувачів, при цьому активною аудиторією вважаються ті, хто хоча б раз на місяць користуються Twitter.

Найбільшою ж похибка виглядає що до соцмережі ВКонтакте – за даними самої компанії в травні їхня середньодобова аудиторія складала 46 мільйонів користувачів. Однак, орієнтуючись на цю цифру, оцінити кількість користувачів, що відвідали соцмережу протягом місяця дуже складно, оскільки значний відсоток користувачів заходять до соцмережі ВКонтакте щодня.