Реклама на автотранспорті

ТранспортРеклама на автотранспорті є не таким поширеним явищем в Україні, як за кордоном. Але такий вид реклами має чимало переваг. Так, реклама на автомобілях є фактично “всюдисущою”, адже за короткий проміжок часу вашу рекламу можуть побачити не лише на дорогах, але й на місцях паркування біля найрізноманітніших установ: банків, лікарень, аудиторських фірм тощо.

Найпоширенішою реклама на автівках є в Сполучених Штатах, Японії та Англії. За кордоном водіїв, які бажають підзаробити на своєму автомобілі, суворо відбирають, висуваючи низку жорстких вимог до досвіду водіння, умов використання автомобіля (певний кілометраж на тиждень), чистоти транспортного засобу, маршруту тощо.

Реклама на автотранспорті є чи не найдинамічнішим видом реклами, адже за день автомобіль з рекламою побачать тисячі людей у різних куточках міста. Окрім того, така реклама досі не є звичною для реципієнтів, як стандартні види зовнішньої реклами на різних носіях (сітілайти, білборди тощо). Це пов’язано з її «рухомістю» − яскрава реклама на автівці працює значно краще, аніж статичний рекламний плакат, адже викликає інтерес. Не варто забувати також і про такі форми реклами на автомобілях як автостенди та автоафіші. Це такі автомобілі, на яких встановлені рекламні щити (на бокових сторонах автівки або на даху).

Плюсом реклами на автомобілях також є те, що можна підшукати приватних власників автівок, які щоденно долають той чи інший маршрут, який цікавить рекламодавця. Тож, можна підібрати такий автомобіль для реклами, який побачить жадана цільова аудиторія.

У рекламі на автомобілях є й свої підводні камені. Скажімо, рекламодавець ризикує викликати у цільової аудиторії негативні асоціації, пов’язані з рекламованим товаром, у випадку, якщо автівка спричинить аварію або ж водій грубо порушуватиме правила руху, паркування тощо. Хоча рекламні агенції підбирають водіїв зі стажем водіння, проводять співбесіди для аналізу особистості водія, втім, рекламодавець не застрахований від виникнення непрогнозованих ситуацій.

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.