Хто найкраще балансує між роботою і особистим життям

Як виявилося, найкраще за всіх балансувати між особистим життям і роботою вдається підприємцям і представникам молодого покоління. Про це свідчать результати Індексу балансу між роботою і особистим життям Regus.

Порівняно з минулорічними результатами індекс знизився на 4 пункти, що демонструє все більші складнощі людей впоратися з наростаючим робочим навантаженням. У дослідженні компанії взяли участь 26 тис. фахівців з більш аніж 90 країн світу.

Аналітики зазначають, що ці результати слід оцінювати через призму значення індексу в Україні (105), що відстає від середньосвітового на 15 пунктів.

Серед опитаних 65% відмітили, що за останній рік їхня продуктивність праці зросла. Більш того, аналітики відмітили, що попри розповсюджений стереотип, бебі-бумерам не вдається ефективно збалансувати своє життя. Так, молодь в усьому світі отримує більше задоволення від роботи, аніж бебі-бумери: 76% проти 64%. Крім того, молодь більш задоволена своєю продуктивністю.

Серед українців 55% фахівців отримують від роботи більше задоволення, аніж минулоріч, а 65% підприємців зійшлися на думці, що їхня продуктивність зросла порівняно з минулим роком.

Юлія Чернишова, регіональний менеджер Regus, відмічає, що працівники, які щасливі на роботі, здебільшого працюють більш продуктивно і рідко йдуть з компанії.

До речі, попереднє дослідження цієї компанії продемонструвало, що 72% фахівців з усього світу вважають, що гнучка організація праці сприяє більш ефективній роботі.

Також стало відомо, що працівники Facebook обурені тим, що працюють у некомфортних умовах: їм заважає широкий вибір безкоштовних харчів, свободою і надзвичайно високим рівнем довіри до них з боку керівника соцмережі Марка Цукерберга.