Сайт для бізнесу. Три міфи про сайти

СайтДуже часто власники бізнесу недооцінюють можливості сайтів через брак знань у цій сфері, тому не поспішають замовляти створення інтернет-ресурсу або ж несерйозно ставляться до його розвитку. Ми продовжуємо серію статей “Сайт для бізнесу” і цього разу спробуємо розвіяти кілька міфів про сайти.

Міф 1. “Коли буде сайт – справи йтимуть краще!”
Якщо ви гадаєте, що лише створення сайту забезпечить потік відвідувачів та продажі – ви помиляєтеся. Попри те, що Інтернет – мережа всесвітня, без подальшої кропіткої роботи сайт залишиться “невидимим”. Щоденне наповнення, робота з соцмережами та з рекламними каналами – ось ключ до успіху. Щоб побачити результати від роботи сайту з новим доменним іменем, необхідно як мінімум 4-5 місяців.

Міф 2. “Дешевий” сайт не може приносити багато”
Вартість розробки сайту жодним чином не впливає на його подальшу відвідуваність. Якщо ви не є власником бізнесу, який має стосунок до дизайну та творчості, необов’язково залучати до створення сайту дизайнера. Зараз існують безкоштовні системи управління контентом (CMS), для яких розроблено сотні готових дизайнів, які потребують адаптації веб-майстром. Найпопулярніші з таких CMS – Joomla та WordPress.

Тобто, команда розробників може складатися з веб-майстра та менеджера проекту, який контролюватиме роботу над сайтом. Матеріал для наповнення може бути наданий замовником або ж придбаний у сторонніх копірайтерів.Переговоры

Економ-варіант – замовити створення сайту у веб-майстрів, які мають власні відвідувані сайти і зможуть не лише створити сайт, але й надати реальні поради щодо його наповнення, супроводу та розкрутки.

Міф 3. “Для супроводу сайту не потрібно наймати окремого працівника”
Якщо ви плануєте продавати з сайту товари або послуги і бажаєте, щоб сайт був відвідуваним, не забувайте про якомога частіше його оновлення унікальною інформацією. Тобто, сайт, який наповнюється копіпастом, ніколи не матиме високої відвідуваності. Перевірити унікальність тексту можна за допомогою програми Advego Plagiatus або Etxt.

Окрім унікальності матеріалів, важливим є підтримання інформації на сайті в актуальному стані – регулярне оновлення прайсів, контактних даних, переліку послуг тощо. Зрозуміло, що будь-хто не може вести сайт, для його якісного наповнення слід залучити професійного контент-менеджера, який не лише наповнюватиме сайт, але й адаптуватиме тексти відповідно до правил написання та оформлення веб-матеріалів.

Автор: Юлія Куцай, ексклюзивно для “КвУ”

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал та згоди автора карається законом.