Що може стати на заваді вашій кар’єрі

Часом буває так, що наче й працюєте в компанії довго, і фахівець ви непоганий, але керівництво уникає розмов щодо вашого підвищення або взагалі ігнорує ваші натяки. Яким чином попросити про підвищення, ми вже розповідали у нещодавньому матеріалі. Сьогодні ж поговоримо, що може стати на заваді вашій кар’єрі.

Перш за все, зверніть увагу на взаємовідносини із колективом та керівництвом. Можливо, ви допускаєте помилки, про які навіть не підозрюєте, адже оцінити себе об’єктивно надзвичайно складно. Та все ж, спробуйте проаналізувати свою поведінку.

Чи не найбільше не поважають у компаніях безініціативність працівників. Подумайте, можливо ви й прекрасно справляєтеся з власними обов’язками, але не пропонуєте нічого нового, не виявляєте інтересу до організації бізнес-процесів компанії, не висловлюєтеся щодо способів просування продуктів чи послуг, ігноруєте прохання колег про допомогу тощо.

Якщо це так, не бійтеся висловлювати свої ідеї на загальних зборах, п’ятихвилинках або ж запропонуйте власне бачення ситуації при особистій розмові з керівництвом.

Не допускаються у колективі обговорення інших працівників та керівника, їхньої роботи, зарплати, зовнішнього вигляду тощо, адже якщо ви матимете імідж пліткаря, швидш за все, можете забути про кар’єрний ріст надовго, а то й поплатитися робочим місцем.

Завадити вам можуть порожні розмови та невиконання обіцянок, адже якщо ви активні лише напоказ, але по факту нічого не робите з обіцяного, це стане помітним одразу ж. Постарайтеся не обіцяти того, що ви не можете виконати.

Якщо ви бачите помилки у роботі колег, не намагайтеся їх вчити, особливо заради втіхи власного его. Всезнайство і зверхнє ставлення навряд допоможе вам побудувати блискучу кар’єру.

У випадку,якщо ви припустилися помилки або не виконали роботу вчасно, не бійтеся визнати свою помилку, адже не буває людей, які ніколи не помиляються. Вміння визнавати свої промахи свідчитиме про вас як про чесного та розсудливого працівника.