Що подарувати колегам на Новий рік?

подарунокНаближаються зимові свята, і все більше офісних працівників задаються питанням, що подарувати колегам на Новий рік. Чи потрібно їм взагалі щось дарувати чи доречніше обійтися теплим словесним привітанням? Якщо дарувати, то на яку суму розраховувати?

Звичайно, колег ми не обираємо, тому поруч із нами можуть працювати не зовсім приємні нам люди. Але на думку редакції журналу “Консалтинг в Україні”, навіть невеличкий вияв уваги до вашого колеги здатен неабияк покращити атмосферу у колективі.

Перш за все, не перетворюйте привітання колег з Новим роком у формальність, адже часто важливий не сам дарунок, а те, з якими емоціями його подарували. Якщо ви вирішили вітати колег подарунками, постарайтеся нікого не обділити. Звичайно, якщо працівників у компанії багато, можна обмежитися відділом, у якому ви працюєте.

Якщо серед ваших колег є друзі, яких ви бажаєте виділити особливими дарами, краще зробіть це під час особистої зустрічі. Якщо ж ви працюєте у великому спільному приміщенні і привітати всіх колег подарунками немає змоги, обмежтеся новорічними листівками чи приємними дрібничками: шоколадними цукерками, календариками, фруктами тощо. Якщо ж обставини такі, що ви не маєте змоги зробити подарунки, підготуйте стратегічний запас шоколаду на випадок, якщо хтось вирішить привітати вас.

Щодо вартості презенту, не слід купувати дорогу річ, адже це поставить ваших колег у неприємну ситуацію, особливо якщо вони взагалі нічого не запланували дарувати. Втім, надто дешева дрібничка зазвичай має дешевий вигляд і ризикує з часом бути відправленою у корзину зі сміттям. Які ж тоді подарунки обрати?

Насправді, варіантів безліч. Приміром, якщо ви працюєте у жіночому колективі, можна просто пригостити колег шоколадом або власноруч зробити невеликі букети з цукерок, оформивши їх у подарункову фольгу та стрічки. Або ж купити симпатичні ялинкові іграшки і подарувати усім по одній.подарок

Серед інших варіантів − екзотичні сувеніри з відпустки (але ними доведеться запастися заздалегідь), оригінальні канцелярські товари (ручки, олівці, візитниці), декоративні свічки, елітний чай у міні-упаковках, невеличкі живі рослини у вазонах тощо. Спробуйте виявити трішки фантазії і проблема “що подарувати колегам на Новий рік” зникне сама собою.

Ще одним наріжним каменем для офісних працівників зазвичай є новорічний подарунок для шефа. Зрозуміло, що навряд ви можете дозволити собі придбати елітний та влучний подарунок, тому найкраще це питання вирішувати відділом або усім колективом компанії.

“Консалтинг в Україні” бажає вам приємних подарунків та яскравих зимових свят!

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалів на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.