Що робити, коли не подобається робота?

Змиритися з роботою, яка займає дві третини доби, місяця, цілого життя… Це надзвичайно важко і навряд потрібно. Адже витрачаючи роки на справу, що тільки втомлює і дратує, щасливим не стати, та й якісного результату від роботи з примусу не буде, так як незадоволена людина схильна ухилятись від виконання своїх професійних обов´язків і виконувати їх аби як.

Чому робота може не подобатися?

Зайнятість нудною справою може бути наслідком невірного вибору професії, прикрим життєвим випадком, браком робочих місць. Наважившись на пошуки цікавої роботи, яка б задовільняла морально, не зайве було б обміркувати, чи розкриє і задовільнятиме новий виток у кар´єрі і матеріальні можливості, адже, як не крути, без грошей не обійтись. То що ж робити, якщо робота не подобається?

Не можете змінити роботу – змініть своє ставлення до неї!

Якщо ж користь від матеріальної винагороди переважає, однак займатись нелюбою діяльністю не сила, можна, не змінюючи робочого місця, змінити своє ставлення до нього, тобто, відшукати позитивні сторони, щоб полегшити своє перебування на робочому місці.

Такими відтіняючими факторами можуть стати важливість діяльності для суспільства, дружні стосунки в колективі, чуйне керівництво, близькість офісу від домівки тощо. Можливо, поглянувши на ці наявні фактори під іншим кутом, і не захочеться ловити журавля у небі.

Як змінити роботу з мінімальними втратами?

Якщо ж в голові визріла думка про зміну місця роботи, бо вона не приносить морального задоволення,  то хай ця ідея перетвориться у покроковий бездоганний план, аби не зіткнутись із новим розчаруванням у майбутньому. У вир із головою кидатись не слід, краще запастись терпінням і вивільнити час для пошуків, попередньо відклавши певну грошову суму на час перебування на роздоріжжі.

Варто добре обміркувати, якою зрештою має бути нова ідеальна робота, оцінити власні можливості, ймовірно, набути нових навичок, уявно намалювати усі складові нової діяльності і детально занотувати їх. В якості перехідного періоду від робочого місця, що набридло, і новою роботою-мрією, можна обрати проміжну діяльність із вільним графіком, аби знайти час на пошуки покликання усього життя, а правильна установка додаватиме сил і натхнення.

Консалтинг в Україні (с) Розміщення статті або її перекладів на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.