Скільки коштів українці витрачають на інтернет?

За даними дослідницької компанії GfK Ukraine, доступ до інтернету вдома в Україні має 42% населення, а за останній рік витрати на домашній інтернет зросли до 82 гривень на місяць, на 4%. У столиці цей показник досягає 91 грн.

Також у компанії повідомляють, що кожен другий українець витрачає на доступ до мережі до 75 грн, а третина абонентів сплачують 100 грн.

Стало відомо, що станом на 1-й квартал поточного року 42% українців, що старші за 16 років, мають доступ до широкосмугового інтернету вдома. Примітно, що роком раніше цей показник становив лише 33%.

Також вдалося дізнатися, що найпопулярнішим заняттям українців в інтернеті є відвідування сторінок соціальних мереж. Загалом соціальними мережами користуються 63% українських користувачів. Серед інших причин, що змушують користувачів заходити в мережі − перевірка електронної пошти, завантаження музики і фільмів, пошук інформації щодо послуг та продуктів, читання новин, а також користування такими сервісами інтернет-телефонії як Skype.

До речі, нещодавно була оприлюднена інформація щодо придбання українцями товарів через мережу. Найбільша частка продажів через інтернет прийшлася на Київ − 73,5% від усіх продажів через інтернет, що еквівалентно 821,8 млн грн. Усього ж протягом минулого року через інтернет було продано товарів на загальну суму 1117,7 млн грн, що на 105% перевищило показник 2011 року.