Скільки українських акаунтів зареєстровано у найпопулярніших соцмережах?

Згідно з інформацією AIN.ua, наданою представником компанії «Яндекс» Антоном Волнухіним, кількість українських акаунтів у соціальних мережах становить близько 30 млн. Найбільша кількість акаунтів припадає на російську соціальну мережу «ВКонтакте» (приблизно 20 млн). Міжнародна мережа Facebook (2 млн) за кількістю облікових записів знаходиться на третьому місці і значно поступається мережі «Однокласники» (6 млн).

Найбільш активними українськими користувачами соціальних мереж є жителі Києва, Одеси, Львова, Донецька та Дніпропетровська. Найбільш популярною мережею серед жителів цих великих міст є «ВКонтакте», на другому місці – «Однокласники», на третьому – Facebook.

Щодо вікового розподілу українських користувачів, спостерігається наступна тенденція: молодь у віці 20-22 р. віддає перевагу «ВКонтакте»; 24-26 р. – Facebook, а 27-29 р. – мережі «Однокласники».

Платформа мікроблогів Twitter нараховує 300 тис. облікових записів українців. Лідирують серед користувачів кияни, одесити, харків’яни, жителі Дніпропетровська та Львова. В українському сегменті Twitter щодня публікується 90 тис. записів.

За результатами дослідження GfK, оприлюдненими у травні, 52% українців-користувачів мережі Інтернет відвідують соціальні мережі. У загальній кількості інтернет-аудиторія України складає більше 1/3 дорослого населення, що становить більше 14 мільйонів чол.

Цікаво, що доступ до інтернету в Україні має менше третини населення, у той час як у Росії – 49%, у Німеччині – 83%. Загалом Україна займає 9-те місце у Європі за обсягом інтернет-аудиторії.