Смартфони на 2 sim-картки стають популярними

Частка смартфонів на 2 sim-картки за останні два роки зросла майже утричі. Такі дані повідомляє мережа гаджетів та аксесуарів “Цитрус”.

Як повідомляє GfK Ukraine, в червні було продано 406 тисяч мобільних телефонів, з них 59% − це пристрої на дві картки. Також досить стрімко зростає частка смартфонів на дві сімки.

Так, якщо у вересні минулого року було реалізовано всього 43 тисячі таких пристроїв і їхня частка становила 24% від загальної кількості проданих смартфонів, то у червні 2013 року продажі смартфонів на дві sim-картки зросли до 106 тисяч одиниць, що складає 47% від смартфонів.

Згідно із дослідженням аналітиків мережі “Цитрус”, за останні вісім місяців продажі “розумних” телефонів на дві картки зросли майже у два рази. При цьому у ТОП-50 найбільш популярних смартфонів в Україні кількість таких моделей збільшилася з 5 до 23.

На думку експертів, зростання популярності смартфонів на дві sim-картки зумовлено тим, що українцям менш зручно носити з собою два гаджети, адже значно зручніше і дешевше придбати один телефон замість двох.

Нещодавно повідомлялося, що у другому півріччі поставки смартфонів на світовий ринок відчутно зросли – на 50% (якщо порівнювати з даними за аналогічний період торік). За друге півріччя на глобальний ринок виробники відвантажили 230 млн одиниць гаджетів. Такі дані повідомляє компанія Juniper Research.