Соціальні медіа заробили на рекламі більше, аніж мобільні

Згідно з повідомленням  AdIndex.ru, наразі світові витрати на соціальні медіа становлять 14% від усіх коштів, що відводяться на он-лайн рекламу. За останні кілька років мобільні медіа опинилися на других позиціях після соціальних за рівнем витрат і прибутку від рекламних повідомлень, хоча мобільні медіа – більш старий рекламний канал.

На діаграмі зазначена вісімка найбільш популярних світових соціальних медіа відповідно до кількості користувачів, зареєстрованих у кожній з систем. Сумарна кількість користувачів соціальних медіа становить 2,3 млрд чол., така велика аудиторія є досить помітною для маркетологів.

Зараз щоквартальні світові витрати на рекламу у Facebook становлять 992 млн дол., на рекламу у мережі мікроблогів Twitter – 65 млн дол., на LinkedIn – 63 млн. Загалом у рік соціальні мережі заробляють на рекламі 4,5 млрд дол.

Усього за рік на інтернет-рекламі заробляють приблизно 32 млрд дол., і галузь реклами у соціальних медіа зростає швидкими темпами. Наступна діаграма ілюструє загальну кількість прибутку від реклами в інтернеті, а також прибутки реклами у соціальних та мобільних медіа.

Ці дані зображують ситуацію на американському ринку, але, приміром, у Китаї соціальні мережі майже настільки ж прибуткові.