Стала відома найпопулярніша країна серед туристів

За інформацією, оприлюдненою у щорічному докладі французького міністерства ремесел, у минулому році Францію відвідали 83 млн гостей з інших країн. Так, республіка побила власний рекорд 2011 року, який становив 81,4 млн інтуристів.

Таким чином Франція затвердила за собою статус найбільш відвідуваного туристичного напряму в усьому світі.

У повідомленні відомства зазначається, що популярність Франції серед туристів зумовлена тим, що економічні та політичні негаразди, які мають місце в багатьох регіонах світу, обійшли французьку туристичну галузь.

Основу туристичної аудиторії цієї країни складають представники країн Європи та Азії, а за підсумками 2012 року серед європейців, що відвідали Францію, лідерами стали німці, які потіснили підданих Великобританії.

Також у міністерстві повідомляють, що найактивніший ріст туристичного потоку спостерігається серед країн, що стрімко розвиваються. Це Китай і Бразилія. З Китаю до Франції минулого року приїхало на 23% туристів більше, аніж у 2011, а з Бразилії – на 21%.

До речі, нещодавно стало відомо, як українці проводять відвойовану в працедавців відпустку. Нагадаємо, що 40% українців отримують лише кілька днів відпустки, тобто кожен другий стикається з труднощами. Ще 10% працівників відповіли, що їх робота не передбачає відпустки, але 50% респондентів не мають проблем щодо використання законодавчо затвердженого права на відпустку.

Більшість українців проводять відпустку у подорожах Україною та зарубіжжям, а от на дачах проводять свою відпустку всього 16%. Втім, кожен п’ятий зіштовхується з тим, що під час відпустки доводиться вирішувати накопичені робочі проблеми.