Телевізійна реклама зберігає свої позиції

Попри те, що радіо та преса неабияк страждають через стрімкий розвиток інтернет-реклами, реклама на телебаченні досі залишається актуальною.

Як повідомляє mmr.ua, згідно з опитуванням, проведеним eMarketer, цьогоріч американські рекламодавці витратять на ТБ-рекламу додаткові $2 млрд (витрати сягнуть $66,35 млрд), а до 2017 року витрати мають всі шанси досягнути позначки у $70 млрд. Тобто, за 5 років вони підвищаться на 14%.

Експерти прогнозують, що у найближчі п’ять років витрати на цифрову рекламу виростуть на 18%, але їй потребуватиметься час, щоб обігнати рекламу на ТБ. Очікується, що цьогоріч на рекламу в Мережі рекламодавці витратять $37 млрд, а вже у 2017 році витрати досягнуть $60,4 млрд.

Звичайно, кабельні та ТБ-мережі, чимало з яких володіють власними цифровими підрозділами, візьмуть участь у цьому зростанні. Також прогнозується, що витрати на рекламу у форматі цифрового відео у 2013 році досягнуть $4,14. млрд Це удвічі більше, аніж такі самі рекламні затрати у 2011 році, а до 2017 ця сума зросте до $9,06 млрд.

Неабиякий поштовх цифровій відеорекламі дала трансляція рекламних повідомлень на смартфонах та планшетах. На долю цих пристроїв припадає біля 13% усіх витрат на діджітал-рекламу. А до 2017 року доля мобільної реклами досягне 29,7%.

До речі, пропонуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими видами інтернет-реклами.