ТОР-10 найзатребуваніших українських фахівців

За дослідженням фахівців порталу rabota.ua, найбільш затребувані наразі такі українські фахівці: продавці-консультанти, програмісти, медпредставники, а також менеджери у сфері продажу.

Помітні також певні тенденції у регіонах. Так, у Києві до десятки затребуваних фахівців увійшли системні адміністратори та кухарі, у Дніпропетровську – страхові агенти і касири, Донецьк потребує касирів і юристів, а підприємства Одеси – кухарів і працівників СТО. У Львові потрібні кухарі та лікарі.

У Києві ТОР-10 найзатребуваніших професій формується з таких фахівців: продавець-консультант, веб-розробник, шеф-кухар (кухар), регіональний представник, менеджер з продажу реклами (маркетингових послуг), спеціаліст з телефонних продажів, бухгалтер, системний адміністратор, тестувальник.

У Харкові працедавці розшукують веб-розробників, продавців-консультантів, регіональних представників, JAVA-програмістів, тестувальників, розробників мобільних додатків, бухгалтерів, системних адміністраторів та програмістів C / C + +.

У Донецьку затребуваним є торгові представники, продавці-консультанти, бухгалтери, медпредставники, веб-розробники, менеджери з продажу будматеріалів, менеджери з продажу реклами, касири, юристи-консультанти.

Підприємства Дніпропетровська найбільше потребують продавців-консультантів, торгових представників та веб-розробників. Іншими популярними професіями є медпредставник, менеджер з продажу будматеріалів/вікон/дверей, бухгалтер, менеджер з продажу маркетингових послуг та реклами, касир, фінансовий консультант.

В Одесі є потреба у продавцях-консультантах, веб-розробниках, торгових представниках, медпредставниках, фахівцях складського господарства, бухгалтерах, JAVA-програмістах, менеджерів з продажу реклами (маркетингових послуг, сувенірної продукції), працівниках СТО та кухарях.

У місті Лева потрібні продавці-консультанти, веб-розробники, торгові представники, а також програмісти, тестувальники, кухарі, лікарі.