Українці готові жертвувати відпочинком заради високої зарплати

ТрудоголікЗа повідомленням Gazeta.ua, заради високої заробітної плати ($3 тис.) більшість українських працівників готові скоротити час на спілкування з рідними, забути про вихідні та відпустки. Такі дані дослідження, проведеного порталом HeadHunter.

Зі слів Уляни Ходорівської, керівника дослідницького центру порталу, лише 1/3 опитаних не готові піти на жертви заради чималих грошей. Так, 40% опитаних відзначили, що їм не вистачає фінансів, щоб бути впевненими у завтрашньому дні, а 15% українських працівників складно забезпечити свою родину. Вісім відсотків узагалі не можуть дозволити придбати речі першої необхідності.

Свій добробут оцінює як позитивний лише третина респондентів, у завтрашньому дні відчувають упевненість 11%. Ще 2% опитаних можуть дозволити собі витрачатися на шопінг та різноманітні забаганки. 17% отримують таку заробітну плату, яка дозволяє їм забезпечити свою сім’ю всім потрібним. Цікаво, що в США та Західній Європі працівники також готові піти на такі ж жертви, як і українці, але за винагороду, що у десятки разів вища.

Раніше повідомлялося, що 43% українців хотіли б отримувати заробітну плату двічі на місяць. Такі дані у результаті опитування відвідувачів отримав портал Work.ua. У той же час, 30% респондентів влаштовує стандартний варіант – щомісячна виплата зарплати. 18% опитаних бажають отримувати гроші щотижня, а майже 8% вподобали варіант щоденного розрахунку за виконану роботу.

На думку експертів, один раз на місяць бажають отримувати зарплату люди, що схильні робити заощадження або великі покупки, адже в такий спосіб значно зручніше відкласти потрібну суму.