Українці вже витратили на iPhone 5 $100 млн

Як виявилося, «розумний телефон» iPhone 5 користується неабиякою популярністю на українському ринку – українці вже встигли витратити на модель $100 млн.

Хоча iPhone 5 ще офіційно не представлений в Україні, його активно завозять до країни «сірі» дистриб’ютори. Так, за останні п’ять місяців у GSM-мережах мобільних операторів було зареєстровано майже 130,5 тис. гаджетів згаданої моделі. Таку інформацію повідомляє ain.ua з посиланням на видання «Капітал».

Якщо порівнювати кількість пристроїв цієї моделі на території України з даними на кінець минулого року, кількість iPhone 5 зросла удвічі. За підрахунками мережі «Цитрус Дискаунт», популярність iPhone 5 перевищила у 5-6 разів популярність будь-якого флагмана від НТС або Samsung.

Серед каталізаторів зростання продажів цього гаджета − відчутне зниження ціни, адже ще до початку 2013 року за модель просили близько 9 тис. грн, натомість зараз пристрій можна придбати за 5,5 тис. грн.

Аналітики сходяться на думці, що світова популярність цього «яблучного» смартфона зумовлена поєднанням таких факторів як зручний сенсорний дизайн, щедрі знижки операторів, а також грамотна система розповсюдження на ринках багатьох країн. За підсумками аналітичної компанії Strategy Analytics, за останній квартал 2012 року на світовому ринку цей смартфон здобув статус найпопулярнішої моделі.

Нагадаємо, що особливістю iPhone 5 є поєднання скла та алюмінію, а також супертонкий дизайн і легка вага: він на 18% тонший за iPhone 4S і важить усього 112 г.

До речі, за повідомленням компанії iKS-Consulting, станом на 1 січня поточного року в українських операторських мережах мобільного зв’язку було зареєстровано 8 млн смартфонів, що становить 14% від усієї абонентської бази.