Українців не влаштовують офіси

За результатами дослідження кадрового порталу Work.ua, більш аніж 70% українських офісних працівників бажають виконувати свою роботу не в офісі, а у домашніх умовах.

Можливості інтернету, зокрема використання все привабливіших форм онлайн-зв’язку, сприяють чималій популярності віддаленої форми співпраці між працівником та працедавцем. Втім, віддалений графік обирають не так багато українських компаній, на відміну від підприємств Заходу.

Опитування показало, що 61% українських працівників з радістю б працювали віддалено, натомість 23,2% респондентів задоволені роботою в офісі. Ще 10% опитаних воліли б перейти на віддалений графік, але визнають, що це неможливо через специфіку їхньої професії, а майже 6% учасників опитування вже працюють за віддаленим графіком.

Звичайно, віддалений графік роботи має свої переваги та недоліки. З одного боку, можна неабияк зекономити на проїзді, але з іншого – не всі мають змогу облаштувати кабінет у себе вдома, щоб спокійно виконувати роботу. Адже віддалена робота потребує суворої самодисципліни та високого рівня відповідальності.

“Консалтинг в Україні” вже розповідав про особливості віддаленої роботи. Пропонуємо ознайомитися з матеріалом “Підводні камені” віддаленої роботи”.

Окрім того, за даними дослідження, проведеного hh.ua, 95% респондентів виявили бажання працювати за гнучким графіком роботи, тобто самостійно обирати час початку і закінчення роботи.