В Україні зросла кількість «будівельників» доріг

Від початку цього року і до середини серпня в Україні було зареєстровано 169 юросіб і 78 фізичних осіб − підприємців, які задекларували сферу будівництва об’єктів інфраструктури як свій основний вид діяльності. Про це повідомила Держслужба статистики України.

За цей період найчастіше українці реєстрували бізнес, що пов’язаний із будівництвом доріг і автострад. За звітний період такий вид діяльності як основний зареєстрували на 25% більше підприємців (до 96 суб’єктів), аніж за аналогічний період минулого року.

На другому місці серед популярних видів діяльності стало будівництво трубопроводів (34 юросіб і 24 фізосіб − підприємців). Наприкінці ТОР-3 розмістилося будівництво будівель електропостачання і телекомунікацій (34 юридичних і 7 фізичних осіб − підприємців).

Варто зазначити, що за аналогічний період 2012 року в Україні було зареєстровано 238 суб’єктів ведення господарської діяльності, що вказали основним видом діяльності сферу будівництва об’єктів інфраструктури, що на 3,8% менше, аніж цьогоріч.

Також нещодавно стало відомо, що на кінець червня поточного року обсяги кредитування вітчизняного аграрного сектору відчутно зросли і склали 38,3 млрд гривень. Це на 6,5% більше, аніж за такий самий період минулого року. Таку інформацію оприлюднив Національний банк України у своєму статистичному звіті.