Види інтернет-реклами

Интернет-рекламаІнтернет-реклама сьогодні є одним з найбільш привабливих видів реклами, адже вона гнучка, недорога та має чималу кількість варіацій.

За допомогою інтернет-реклами можна розвинути не тільки бізнес, який працює винятково в онлайні, але й будь-який інший, адже комп’ютерні пристрої та інтернет стали частиною життя не лише молоді.

Перед тим як розпочинати рекламну кампанію в інтернеті, слід досконально вивчити можливості, які пропонує веб. “Консалтинг в Україні” підготував короткий огляд видів інтернет-реклами.

1. Банерна реклама. Банер − це здебільшого прямокутне графічне зображення, яке може складатися лише з тексту або поєднувати у собі текстову і графічну частини повідомлення. Банери можуть бути статичними та динамічними. Звичайно, привабливий динамічний банер, створений за сучасними технологіями, приверне більше уваги, аніж невиразний простий статичний банер.

Вартість банерної реклами залежить від рівня сайту, на якому замовляється розміщення банера (його тематики, відвідуваності, бренду тощо), а також від розміру банера та місця його розташування. Навряд для когось буде секретом, що найвигідніше розташування банера − “перший монітор”, область сайту, яку відвідувач бачить до прокрутки.Інтернет-маркетинг

Ціна за розміщення банера може обчислюватися кількістю показів, терміном показу або кількістю переходів з банера на сайт рекламодавця. Звичайно, банерну рекламу слід розміщувати на відвідуваних тематичних ресурсах.

2. Контекстна реклама є дуже цікавим видом інтернет-реклами, адже її ефективність зумовлена зацікавленістю самого інтернет-користувача. Інструменти контекстної реклами дозволяють неабияк підвищити продажі, особливо це стосується контекстної реклами у результатах видачі пошукових систем.

Приміром, якщо ви налаштували ваше оголошення на показ за запитом “купити холодильник”, то вашу об’яву побачить потенційний покупець, який введе у рядок пошукової системи цю пошукову фразу. Щоправда, чим більш комерційний запит, тим дорожче обійдеться кожен клік рекламодавцеві. Вартість контекстної реклами залежить від тематики повідомлення, конкуренції у секторі, частоти показів тощо.

3. Текстова реклама в Мережі має дуже багато різновидів. Це можуть бути прес-релізи компанії, замовні статті/огляди, відгуки та коментарі. Тут важливо не перестаратися з рекламою, адже “джинсу” навряд хтось читатиме.

4. Серед інших видів інтернет-реклами слід виділити рекламу в соціальних мережах, рекламу у відеороликах (вірусний маркетинг) та e-mail розсилку. Ці інструменти підходять не для кожного бізнесу, адже у соціальних мережах, до прикладу, не зовсім доречно рекламувати дорогі автомобілі чи коштовності, натомість вірусний відеоролик може працювати сприяти продажам досить тривалий час.

Ефективність рекламної кампанії в інтернеті залежить від того, наскільки вдало будуть підібрані інструменти інтернет-реклами у тому чи іншому випадку, наскільки цікавою виявиться ваша пропозиція для потенційних покупців та від низки інших нюансів. Але це вже тема для іншої статті.

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.