Вибір одягу для співбесіди

 Дресс-кодВибір одягу для співбесіди для більшості кандидатів (особливо для жінок) часто пов’язаний з багатьма сумнівами. Що найкраще одягнути, щоб справити належне враження на потенційних роботодавців?

Зовнішній вигляд кандидата може бути більш промовистим, аніж резюме. Особливо, якщо вакантна посада пов’язана з постійною взаємодією з клієнтами та колегами. Пом’ятий несвіжий одяг, плями, дірки та інші ознаки неохайності можуть перекреслити образ найдосвідченішого кандидата та стати неабиякою перешкодою під час пошуку роботи.

Звичайно, є й такі компанії, які цілком відкидають будь-які натяки на дрес-код, дозволяючи працівникам з’являтися на робочому місці у джинсах, кумедних майках та кедах. Та все ж, у більшості українських компаній для офісних працівників передбачений діловий дрес-код.

У будь-якому разі для співбесіди слід обрати стриманий діловий одяг, який привертатиме якнайменше уваги: спокійні кольори, відсутність різких принтів та декоративних елементів стануть хорошим вибором. Подбайте, щоб ваша зовнішність налаштовувала на ділову розмову, адже надміру декольтоване плаття, яскравий макіяж та манікюр не характеризуватимуть вас як серйозного кандидата.

Не менш важливою є зручність одягу для співбесіди, адже перед цією важливою розмовою навіть впевнені у собі шукачі часто перебувають у знервованому стані, а тісний костюм чи незручне взуття лише поглиблять дискомфорт та зіпсують настрій.

Головне при виборі одягу для співбесіди враховувати напрям діяльності компанії, адже на співбесіді в аудиторській компанії чи у банку навряд доречними буде яскравий одяг, джинси, кеди та футболки. А от у рекламному агентстві, веб-студії чи IT-компанії можливі винятки з правил, але, обираючи для співбесіди діловий одяг, ви точно не прогадаєте, адже так ви дасте зрозуміти інтерв’юеру, що налаштовані на роботу та ставитеся до співбесіди серйозно.

Пропонуємо також ознайомитися зі схожим матеріалом: Офісний дрес-код: необхідність чи обмеження свободи? 

Консалтинг в Україні (с) Довільне розміщення матеріалу на сторонніх ресурсах без активного посилання на матеріал карається законом.