Виробництво автомобілів в Україні зросло на 70%

У травні цьогоріч на вітчизняних автомобільних заводах було вироблено 722 автотранспортних засоби, а це на 22,2% перевищило показник травня минулоріч і на 16,3% – результати квітня поточного року, повідомляє Асоціація автовиробників України.

Більша частина вироблених автомобілів – легкові. Їх зійшло з конвеєра 662 шт., що на 40% перевищило результат травня минулого року і на 16% – показник квітня.

Автобусів за звітний період було вироблено 50 шт., що на 35,1% перевищує показники травня минулого року, але на 2% нижче за показники квітня. Також статистика зареєструвала 10 вантажівок – всі вони були вироблені ПАТ “ЗАЗ”.

Також стало відомо, що від серпня минулого року ПАТ “АвтоКрАЗ” відмовляється надавати інформацію щодо обсягів виробництва автомобілів.

Загалом за п’ять місяців поточного року в Україні було вироблено 2 786 автотранспортних засобів, а це на 67,1% перевищує результат минулого року.

Окрім цього, стало відомо, що в Україні за підсумками перших 5 місяців на первинному ринку частка б/в автівок досягла 38%. За звітний період їх було зареєстровано 18,2 шт., а це в 5,6 разів перевищило показник аналогічного періоду минулоріч.

За травень поточного року на облік поставили 4 тис. 522 автомобіля з пробігом. Якщо порівнювати з даними за травень минулого року, показник зріс більш аніж в 20 разів.
Вже четвертий місяць підряд серед інших марок лідирує Renault, на другій сходинці – Volkswagen, а трійку замикає Skoda.