Як підняти продажі товарів під час спаду?

ПродажиЗвичайно, є товари, які користуються попитом цілий рік, але що робити, якщо влітку вас наздогнав сезонний спад продажів? Чи є способи, завдяки яким можливо покращити ситуацію та не залишитися в мінусі?

Непоганий результат може забезпечити розміщення об’яв щодо продажу товарів або послуг на безкоштовних дошках оголошень. Звичайно, доведеться неабияк постаратися, оскільки потрібно розмістити чималу кількість таких оголошень, але результат не змусить очікувати. Якщо є можливість, делегуйте розміщення оголошень довіреній людині, адже така робота є досить рутинною.

Період застою може стати прекрасною можливістю для розвитку бренду вашого магазину. Якщо його досі немає на сторінка соціальних мереж − виправте це. Хоча продажі “у лоб” і не надто добре працюють у соцмедіа, але є незамінними для вибудовування довготривалих відносин з клієнтами.

Короткостроковий, але потужний ефект мають рекламні листівки, які розповсюджуються у поштові скриньки або роздаються на вулицях поблизу магазину. Така реклама чудово працює для перукарень, магазинів одягу, салонів краси тощо.

Ще один чудовий спосіб підняти продажі − це оголосити акцію на товари або послуги, щоправда, попит слід розігрівати поступово і заздалегідь. Розпродаж слід робити не у сезон, зазвичай “наймертвішим” є серпень. Тож за два-три місяці розпочніть інформаційну кампанію щодо розпродажу серед вже наявної бази клієнтів.