Як повернути інтерес до роботи

Щоденне виконання одних і тих самих дій з часом втомлює будь-кого. Особливо гостро це на собі відчувають сучасні офісні працівники, адже стрес і рутина можуть нівелювати інтерес навіть найактивнішого фахівця. Що ж робити? Звільнятися?

Та що там − навіть досвідчені підприємці з часом втрачають інтерес до власної справи. Але що ж, якщо інтерес до роботи зник, здавалося б, безповоротно?

Та способи повернути натхнення існують.
Кевін Даум, підприємець і автор бестселеру “Відео маркетинг для чайників” пропонує кілька порад, які допоможуть знову отримувати позитив від своєї роботи.

1. Поговоріть зі своїми клієнтами. Очевидно, що ваш бізнес приносить користь суспільству, інакше ви навряд мали б клієнтів. Виділіть трохи часу і поспілкуйтеся з ними, дізнайтеся, чому вони обирають саме вашу компанію. Можливо, саме клієнти надихнуть вас на нові звершення.

2. Досліджуйте конкурентів. Невелика конкуренція у роботі може повернути вас до життя. Якщо ви займаєтеся власним бізнесом, завжди тримайте руку на пульсі справ конкурентів. Можливо, саме зараз конкуренція ослабла або зовсім зникла і бізнес має усі шанси на чималий успіх – використайте всі переваги негайно.

3. Змінюйте позиції. Можливо, проблема втрати інтересу до роботи пов’язана з тим, що ви занадто довго засиділися на своїй позиції. Оцініть свої можливості, можливо, вам потрібно само вдосконалитися і навчитися нового, щоб рухатися далі.

4. Створіть навчальну програму. Люди неабияк полюбляють навчати інших людей, а навчальна програма допоможе не лише налагодити комунікацію з людьми, з якими ви працюєте, але й принесе неабияку користь.

5. Поміняйтеся ролями з колегою. Навіть якщо ви не рядовий працівник, а шеф − вам буде корисно поглянути на робочий процес з іншого боку, посидівши кілька днів за чужим столом. Нові враження неабияк активують ваше мислення і, можливо, це допоможе вам повернути інтерес до роботи.